Ваш подвиг запалює мужністю наші серця!
Добавив: kelmentsi5
Коментарів: 0
Добавлено: 24-02-2017, 09:26
Переглядів: 200

Вони загинули, щоб жити вічно. У пам’яті мільйонів. Самовідданість та сміливість Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в історії української нації як приклад чистого патріотизму, нескореності духу та незборимого прагнення до свободи.

Двадцятого лютого у приміщенні райдержадміністрації згадали про невинно вбитих у Києві на вулицях Грушевського та Інститутській під час буремних подій Майдану 2014-го вірних захисників соборності нашої держави.

Зі світлими словами про Героїв, які поклали на вівтар незалежності власне життя, до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Віталій Швець.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Героїв, чиї постаті завжди згуртовуватимуть нас заради однієї спільної мети – зміцнити національну ідею та не допустити ворога на свою, не чужу, землю.

І загорілась свічка пам’яті. А за нею – свічка надії. А за нею – свічка миру. Три символічних вогники, полум’я яких відзеркалилось в кожному серці, не залишило байдужим нікого.

Жалісно і трепетно народний аматорський вокальний ансамбль «Журавка» виконав пісню «Пливе кача», а згодом закликав об’єднатися у молитві «Отче наш».

Урочисто-траурною ходою кельменчани попрямували до Меморіальної дошки Героям Небесної Сотні, щоб покласти до її підніжжя квіти вдячності.

Пройдуть роки. Але ніколи не відречеться народ від своїх співвітчизників, борців за незалежність, за майбутнє, за Україну. Героям слава! І наша пам’ять про них – на усі віки!

Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Кельменецька районна газета "Рідне слово"

Тел. (03732) 2-06-74, 2-14-54, 050-628-94-60, 098-276-41-79.

Адреса: Чернівецька область, смт.Кельменці, вул.О.Довженка, 7, 60100

Передплатний індекс
63639.

E-mail
Rslovo@meta.uaОсобистий кабінет